Ми зібрали на його полицях кращі твори сучасної жіночої прози. Одні автори вам добре знайомі – ви з нетерпінням чекаєте на книжкові новинки та підписані на блоги цих письменників у соціальних мережах. Решта імен зовсім ще не відомі, але повірте, варті вашої уваги.

Головна тема та сюжет – кохання. Безумовне, трагічне, що виникло з першого погляду і мріє стати вічним. Сучасне, нестандартне, що не визнає зміни віків та поколінь. Головна героїня – жінка без віку. Дивна і передбачувана, скуйовджена і внутрішньо спокійна, щаслива і та, що тільки грає у щастя. Яка сама обирає собі чоловіка і дозволяє це зробити за себе.

Вибір книги дуже схожий на пошук чоловіка – з багатьма знайомимося, лише декого вибираємо у друзі, тільки обрані залишаються у серці на все життя. Як же знайти саме ту, найбажанішу і потрібну, просто зараз, серед безлічі красивих, що привертають увагу яскравою обкладинкою, оригінальною назвою, ярликами "бестселер" та "кращий роман року"? Візьміть томик, що пахне друкарською фарбою в руки, відкрийте будь-яку сторінку і почніть читати. Якщо відчуєте хвилювання рядків та биття серця автора. Якщо не зможете зупинитися, перегортаючи сторінку за сторінкою і захочеться, щоб історія ніколи не закінчувалася. Якщо здасться, що все це відбувається з вами: хороше чи погане, захоплення, сум та жаль, люди, події навіть погода. Отже, це є ваша книга та ваш автор!

У кожному творі, неодмінно, є слова, призначені саме для вас! Якщо їх почути, зрозуміти, можна інакше поставитися до звичних речей. Для багатьох людей нова ера у житті почалася з читання тієї чи іншої книги. А ще, цікава книга - найкращий засіб проти неприємностей у житті. Немає такого болю, який не вщухне через годину захоплюючого читання.

Книги надруковані у зручному форматі та легко поміщаються у дамську сумочку. Якісна тверда палітурка, контрастний друк на спеціальному книжковому папері – при читанні не втомлюються очі. Закладка-ляссе під колір обкладинки.

Тепер придбати книгу улюбленого автора стало набагато зручніше та вигідніше. У нашій книгарні діють постійні та тематичні акції, накопичувальні знижки для постійних клієнтів, сезонні розпродажі, добірки книг "Разом дешевше" та ще багато приємних сюрпризів і подарунків.