Кількість
|
Вартість
|
||
|
«У твоєму житті бували такі гівняні дні, які хотілося забути раз і назавжди? У такі дні краще не прокидатися, а вдавати, ніби ніч триває цілу добу. А якщо вже прокинувся, то, будь ласкавий, не вистромлюй носа із нори, бо пошкодуєш. Хотітимеш вирізати такий день скальпелем, бо, якщо не виріжеш, він дозріє на твоїй біографії раковою пухлиною, і тоді тобі кранти.»
«Рефлекс медузи» – оповідь від імені 19-річного юнака про дорослішання та стосунки з мамою. На поверхні – розважально-пригодницька, в основі – драматична. Ця книга розповідає про те, як дорослі та діти по-різному сприймають світ. Вони мають різні життєвий досвід, знання та цінності, що впливає на їхній погляд на речі. Це може призвести до конфліктів, якщо дорослі та діти не намагаються зрозуміти один одного.
Сама авторка коментує: «До вподоби стане читачам чиї діти вже виросли, так і тим, хто лише планує стати батьками (бо є про що подумати). Та найбільше, гадаю, придасться для сімейного читання, за умови, що ваші чада вже знають, що таке – секс, а ви не хапаєтеся за серце на вид матюків. «Рефлекс медузи» – добра нагода інвентаризувати стосунки "діти-батьки" та ще на крок стати ближчими».
Книга також показує, як важливе спілкування в стосунках. Якщо ми не можемо висловити свої почуття та думки, це може призвести до непорозумінь та конфліктів. Ми повинні бути чесними один з одним і намагатися зрозуміти точку зору іншої людини.
«Я зненавидів маму за частку секунди, як найбільше у світі зло! Як і Бога. Чи бога? 3 маленької літери. Злісного і безжального карлика, таким я собі його уявляв, який бавиться людськими життями, ніби іграшками. Бо як він міг таке допустити?»