Кількість
|
Вартість
|
||
|
Коли я задумувала «12 сезонів жінки», я одразу планувала написати й «чоловічу» версію книжки. Хоча це, звісно, два окремих твори, все ж раджу прочитати їх разом. Тому що коли я говорю про сучасний фемінізм, то завжди наголошую, що мені йдеться про права та проблеми не тільки жінок, але й чоловіків також, чи людей загалом. Проте писати узагальнюючи я якраз не хотіла - ми можемо боротися за рівноправність, але маємо зважати на те, що чоловіки та жінки абсолютно різні, і це є неймовірно прекрасним!
Просто головними героїнями першої книжки були сучасні жінки, однією з них я є і сама, герої ж цієї книжки - сучасні чоловіки, якими я їх бачу, з якими я зустрічаюсь, працюю, з якими мене випадково зіштовхує доля і які самі зіштовхуються з різними життєвими перешкодами та важкими обставинами.
Буду відвертою: писати про чоловіків - це також по-іншому, ніж писати про жінок. Адже треба повністю думати як чоловік. Точніше як дванадцять чоловіків.
Я нескінченно рада, що тепер усі мої дванадцять чоловіків навздогін моїм дванадцятьом дівчатам готові поділитися з читачами своїми труднощами, життєвим досвідом, своїм гумором та недоречністю, зухвалістю та чуттєвістю, своїми життєвими принципами та щирістю. І, можливо, комусь це допоможе краще зрозуміти людей навколо, усвідомити певні речі, які ніколи не спадали на думку, та просто відрефлексувати свої власні життєві фрагменти.